Ja sa do të kushtoi Samsung Galaxy A5 e A7 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja sa do të kushtoi Samsung Galaxy A5 e A7

11:55 | 30 Dhjetor 2016

Si duket kompania koreane nuk është aq e mirë në mbajtjen e sekreteve, kur vjen puna te lansimi i pajisjeve të reja.
Në raportimet e fundit kanë rrjedhur çmimet e smartfonëve të serive të reja A ende pa dalë , ndërsa pritet të lansohen në javën e ardhshme.

Çmimet e smartfonëve që kanë rrjedhur janë, Galaxy A5 (2017) dhe Galaxy A7 (2017) të cilët priten të lansohen më 5 janar në Malajzi.
Galaxy A5 (2017) do të kushtoj 360 euro ndërsa modeli më i madh Galaxy A7 do të kushtoj 400 euro, që konsiderohen si çmime shumë të arsyeshme krahasuar me specifikat e smartfonëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!