Ja si është të përplasesh me veturë në një shpejtësi prej 190kmh (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja si është të përplasesh me veturë në një shpejtësi prej 190kmh (Video)

21:28 | 05 Janar 2017

Veturat e reja janë më të sigurta me disa pajisje shtesë, senzorë dhe çanta ajri. Por, të gjitha këto gjëra janë të dobishme në aksidente me shpejtësi më të vogla, por çfarë ndodh në shpejtësi më të mëdha?

Për ta kuptuar këtë, dikush e ka postuar një video në YouTube ku shfaqet një Ford Focus duke u përplasur me një shpejtësi prej 190kmh.

Shikojeni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!