Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë (FOTO)

09:15 | 12 Janar 2017

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje larg mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit.

E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet vetëm një foto. Në imazhin e shpërndarë nga dizejnatorja Vjollca Llapashtica, Tuna duket se definitivisht ka shkëlqyer e veshur në një fustan të gjerë, të thjeshtë por që i rrinte mjaft bukur, shkruan Prive.

Mbetet të shihet me orët nëse çifti do vendosin të ndajnë diçka më shumë nga momenti i rëndësishëm në jetën e tyre.

LEXO PO ASHTU:  Ja se çfarë bën Ibrahim Tatlises për shkak të Erdoganit (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...