Jurgen Klopp: Për këtë gjë, më mungon Shqipëria në Botëror – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Jurgen Klopp: Për këtë gjë, më mungon Shqipëria në Botëror

17:25 | 21 Qershor 2018

Trajneri i Liverpoolit njihet për sensin e tij të humorit

Trajneri Gjerman ka publikuar një fotografi në Facebookun e tij, për të treguar se përse i mungon Shqipëria në Kupën e Botës.

Ai ka publikuar fotografinë e dy fanseve shqiptare duke bërë shqiponjën me duar, me një dukje mjaft tërheqëse.

“For this reason we miss Albania in the World Cup! ” (Për këtë arsye na mungon Shqipëria në Kupën e Botës!), ka shkruar Klopp në Facebookun e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!