Ju duket gjithçka normale? Shikojeni çfarë bën kjo vajzë kur i sheh yjet e UFC (VIDEO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ju duket gjithçka normale? Shikojeni çfarë bën kjo vajzë kur i sheh yjet e UFC (VIDEO)

14:07 | 24 Dhjetor 2016

Një vajzë me shikimet e saj tek trupat e garuesve në UFC është bërë hit në rrjetet sociale.


Host UFC Melted When I Saw The Fighters by allfoot

LEXO PO ASHTU:  Edhe kjo ndodhë: Shikoni çfarë targa enden nëpër kryeqytet (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...