Juventus i shënon Atalantas (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Juventus i shënon Atalantas (Video)

21:11 | 11 Janar 2017

Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas me golin e shënuar nga Dybalas

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Torino- Milan, formacionet zyrtare
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...