Juventusi e shënon edhe golin e dytë (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Juventusi e shënon edhe golin e dytë (Video)

21:24 | 11 Janar 2017

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Bye Bye Chelsea, super-sulmuesi transferohet në Kinë! (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...