Juventusi kalon në çerekfinale (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Juventusi kalon në çerekfinale (VIDEO)

22:43 | 11 Janar 2017

Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Golat për Juventusin në këtë ndeshje i shënuan Dybala, Mandzukic dhe Pjanic, ndërsa për Atalantan realizuan Konko dhe Latte Lath.

Juventus bëhet skuadra e tretë që kalon në çerekfinale, pasi më herët këtë fazë e siguruan Napoli dhe Fiorentina.


2-1 Abdoulay Konko Amazing Goal HD – Juventus… by livee-football1


Miralem Pjanic Penalty Goal vs Atalanta (3-1) by futty101


Latte Lath Goal HD – Juventus 3-2 Atalanta 11… by footballderby


Mario Mandzukic Goal HD – Juventus 2-0 Atalanta… by arcturusmedia33


Paulo Dybala Amazing Goal – Juventus vs… by hqfootball2016

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!