Juventusi nuk e lejon befasinë nga Atalanta (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Juventusi nuk e lejon befasinë nga Atalanta (Video)

22:22 | 11 Janar 2017

Juventusi e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas, ku Pjanic shënoi nga pika e bardhë.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Milan transferon përforcimin e madh të janarit (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera