Kaq e pati klasi dhe eleganca… tani fillon shfrenimi (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kaq e pati klasi dhe eleganca… tani fillon shfrenimi (Foto)

16:27 | 11 Janar 2017

Kohërat po ndryshojnë me shpejtësi.

Nëse dikur, të merrje pjesë në Melbourne Cup në Australi ishte një traditë ku shpaloseshin klasi dhe eleganca, tani nuk ndodh më.

Këto gara janë një mundësi e mirë për t’u shfrenuar.

Këto foto janë bërë këtë të shtunë, në ditën e parë të garave të kuajve.

LEXO PO ASHTU:  Burri thotë se e tradhtoi sepse ishte e trashë, ajo i hakmerret duke e rikthyer trupin në formë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...