Kek me çokollatë - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kek me çokollatë

19:55 | 19 Prill 2017

Përbërësit

100 ml ajkë
100 gr sheqer
300 gr çokollatë
50 gr gjalpë
4 vezë
200 gr miell
1 pluhur për pjekje

UDHËZIMET MUND TI GJENI NË VIDEON E MË POSHTME

LEXO PO ASHTU:  Hapen gropa të mëdha në të gjithë Tokën (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...