Keni ftohtë te këmbët? Ja çfarë duhet t’i bëni këpucëve vetëm me një letër alumin! (VIDEO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Keni ftohtë te këmbët? Ja çfarë duhet t’i bëni këpucëve vetëm me një letër alumin! (VIDEO)

08:45 | 11 Janar 2017

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, e cila deri më tani ka mbi 2 milionë shikues, tregohet një mënyrë sesi mund t’i rezistoni të ftohtit në këto temperatura të ulëta.

Në këtë video do të mësoni një mënyrë të thjeshtë sesi mund t’i pajisni këpucët tuaja me një materia që kushdo mund ta ketë në shtëpi. E gjitha që ju duhet është një copë me mbështjellëse prej alumini, për më tepër shikoni në videon e mëposhtme.

LEXO PO ASHTU:  Katrorka me arra dhe krem
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...