Kërcënon nëpërmjet telefonit vajzën e axhës, arrestohet - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kërcënon nëpërmjet telefonit vajzën e axhës, arrestohet

13:00 | 16 Prill 2017

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

LEXO PO ASHTU:  Tiranë, arrestohet kamarieri 20 vjeçar, përdhunoi diplomaten amerikane
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...