Kështu i bën gati UEFA goglat për shortin e gjysmëfinales (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kështu i bën gati UEFA goglat për shortin e gjysmëfinales (VIDEO)

10:47 | 21 Prill 2017

UEFA tashmë ka bërë përgatitjet për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lëngues. Shorti do të tëriqet në ora 12:00
Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve janë kualifikuar këto ekipe: Real Madrid, Atletico Madrid, Monaco dhe Juventus.

Kurse, në gjysmëfinale të Europa League janë kualifikuar këto skuadra: Manchester Untied, Celta Vigo, Ajax dhe Lyon.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!