Këto foto të Ledrit, do të thyjenë zemrën e shumë vazjave (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Këto foto të Ledrit, do të thyjenë zemrën e shumë vazjave (Foto)

19:08 | 21 Prill 2017

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, i cili vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerit nga shqiptarët, sidomos nga femrat, gjithnjë ka ditur të shfaqet i veçantë për sa i përket stilit të tij të veshjes.

Por së fundmi reperi më i famshëm kosovar është paraqitur para fansave të tij si një tëri i vërtetë, pasi ka veshur një kostum ngjyrë gri dhe në duar mban disa kartëmonedha.

Këto foto janë bërë gjatë realizimit të këngës më të re të tij ‘Pablo’, të cilat u publikua dje në kanalin You Tube dhe erdhi si një bashkëpunim me Gjikon, Lumi B dhe Skerdin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri