Kida nuk njihet në këtë foto (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kida nuk njihet në këtë foto (Foto)

17:46 | 11 Janar 2017

Kida është ndër këngëtaret që i pëlqen të guxojë me look-un e saj por vështirë ta njihni nga ndryshimi i bërë këtë herë.

Nuk është më ajo Kida ekstravagante me njërën anë të flokëve të rruajtur, por një vajzë me flokë të gjatë normalë. Këngëtarja këtë vit ka vendosur të shfaqet  më thjeshtë apo ky ndryshim në look është thjeshtë në shërbim të klipit të ri?

A photo posted by KIDA (@orhidealatifii) on

LEXO PO ASHTU:  Ciara dhe Beyonce si motra binjake në këtë foto, kanë edhe shumë të përbashkëta të tjera (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...