Kim çmend me veshjen e saj, gjoksi gati t’i shpërthej! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kim çmend me veshjen e saj, gjoksi gati t’i shpërthej! (Foto)

21:08 | 21 Prill 2017

Kim Kardashian njihet tashmë për format e saja tejet seksi dhe për më tepër ato nuk heziton t’i shfaq sa herë që i jipet mundësia, shkruan ORAinfo.

Përvec kësaj stili unik e bënë të vecantë dhe në hap me modën, pa lënë anash veshjet tejet transparente që i theksojnë linjat e saja të përmasave të jashtzakonshme.

E tillë shfaqet edhe së fundi, e veshur me të bardha si cdo herë tjetër, gjoksi i saj gjigant tenton të shpërthejë nga veshja që kishte zgjedhur./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri