Kjo është rusja më seksi në botë (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Kjo është rusja më seksi në botë (FOTO)

14:21 | 11 Janar 2017

Kjo është rusja më e bukur në botë.

Ky ka qenë verdikti i revisës ruse “Maxim”.

Ajo quhet Vera Brezhneva dhe është 34 vjeçe.

Këngëtarja ka lënë pas të famshmen Anastasia Kvitko.

Related imageImage result for Vera Brezhneva

LEXO PO ASHTU:  Këshilla erotike: Harrojeni madhësinë e penisit, ja si kënaqet një femër në seks
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...