Kjo femër ia mori burrin Bleona Qerretit (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Kjo femër ia mori burrin Bleona Qerretit (FOTO)

11:55 | 12 Janar 2017

Biznesmeni i njohur Gani Bardha nuk është se e ka vuajtur ndarjen nga Bleona Qereti.

Ish-bashkëshorti i Bleona Qeretit, Ganiu duket se po kalon kohë të mirë me këtë femër marrë parasysh edhe kohëzgjatjen e lidhjes, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto të papara deri më tani të femrës që tani ka zënë vendin e Bleona Qeretit.

LEXO PO ASHTU:  Gjeni një dhomë: Ai nuk i heq duart nga të pasmet e saj… (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera