Konfirmohet: Barcelona e transferon ish lojtarin e tyre – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Konfirmohet: Barcelona e transferon ish lojtarin e tyre

16:11 | 19 Qershor 2017

Barcelona është shumë afër që ta kompletoj rikthimin e Gerard Deulofeut.

Skuadra katalonase do ta aktivizoj klauzolën e lojtarit në afatin kalimtar veror, ku do t’i paguaj plotë 10.5 milionë funte, transmeton ORAinfo nga “Mundo Deportivo”.

Barcelona e do rikthimin e Deulofeut në skuadër, pasi dëshiron që ta shesë për një shumë më të madhe se 15 milionë euro.

Kështu, katalonasit do ta rikthejnë lojtarin në “Camp Nou”, por vetëm si vlerë e parasë, jo si lojtarë të tyre të përgjithshëm./ORAinfo/

Barcelona are close to bringing back Gerard Deulofeu from Everton in a £10.5m deal

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!