Kovacic në Serie A, te rivali i urryer i Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kovacic në Serie A, te rivali i urryer i Interit

23:43 | 20 Mars 2017

Sipas Calciomercato për kroatin e talentuar interesim po shpreh Milani.

Madje thuhet se Kovacic do të jetë prioriteti i parë i pronarëve të rinj te Milanit, që priten të marrim presidencën e skuadrës shumë shpejtë.

Kujtojmë se Kovacic te Reali është transferuar nga Interi, dhe një kalim te Milani, nuk do t’u pëlqente aspak tifozëve zikaltër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!