Kush po e ‘prek’ nga pas Bleonën ?! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kush po e ‘prek’ nga pas Bleonën ?! (Foto)

20:45 | 21 Prill 2017

Bleona Qereti ka kohë pa sjellu risi nga sfera muzikore, por jo edhe risi të tjera në jetën dhe karrierën e saj tashmë botërore, shkruan ORAinfo.

Këto i bënë të ditura për fansat e saj që në numër janë të shumtë padyshim, e së fundi ka publikuar një foto ku shihet përkrah një mashkulli, të cilin nuk e bënë të njohur për audiencën.

Gjithsesi pamja e saj si dhe herë të tjera di të lë pa fjalë./ORAinfo/

A post shared by Bleona (@iambleona) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri