Ky është reagimi i Teuta Selimit pas golave të dy shqiptarëve kundër Serbisë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ky është reagimi i Teuta Selimit pas golave të dy shqiptarëve kundër Serbisë

23:52 | 22 Qershor 2018

Teuta Selimi është ndër këngëtaret më të njohura të muzikës sonë.

Ajo pos për këgnët e saj njihet edhe për elegancën në paraqitje, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo është ndjerë shumë krenare me golat e shënuara nga Xhaka dhe Shaqiri, kundër Serbisë./ORAinfo/

Krenare që ju kemi bravoooo o legjenda @granitxhaka @shaqirixherdan

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi_) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!