Ky është vallëzimi më sexy që ka bërë ndonjëherë një shqiptare (VIDEO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ky është vallëzimi më sexy që ka bërë ndonjëherë një shqiptare (VIDEO)

19:41 | 17 Dhjetor 2016

Video e plotë e këngës është publikuar vetëm para pak minutash në Youtube, shkruan opinion.al.

Performanca sensuale e Anxhelinës e vështirëson punën kur bëhet fjalë për të vlerësuar këngën.

Lëvizjes e saj seksi të në koherencë të plotë me ritmin e këngës të bëjnë të fokusohesh tek trupi i saj për tre minuta.

LEXO PO ASHTU:  Njihuni me ekonomistën qe e nxjerr “bukën” me të pasme (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...