Ky imazh i Ardit Gjebreas dhe bashkëshortes së tij flet më shumë se 1000 fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ky imazh i Ardit Gjebreas dhe bashkëshortes së tij flet më shumë se 1000 fjalë

19:39 | 20 Prill 2017

Ajo nuk i preferon dritat e projektorëve dhe këtë fakt e ka shprehur shpesh edhe bashkëshorti i saj kantautori dhe Ardit Gjebrea.

 Megjithatë gjatë ditës së sotme ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto në të cilën shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij Anila Beko. “Thjesht ne”,-shkruan Gjebrea krahas fotos së publikuar, ndërkohë që çifti sot është mbledhur në një drekë me stafin e emisionit “E diela Shqiptare”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili