Ky model Iphoni i dedikohet vet Stiv Jobs, madje mendohet të jetë telefoni më i mirë i vitit 2017-2018 (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ky model Iphoni i dedikohet vet Stiv Jobs, madje mendohet të jetë telefoni më i mirë i vitit 2017-2018 (Video)

20:50 | 18 Mars 2017
Ky model Iphoni i dedikohet vet Stiv Jobs, madje mendohet të jetë telefoni më i mirë i vitit 2017-2018, transmeton lajmi.net

Madhësia e këtij modeli është e madhe, mirëpo është edhe më i hollë se secili iPhone tjetër.

Gjithashtu, Iphone 8 e ka rezolucionin më të lartin. Dizajni i këtij modeli është inspiruar nga iPhoni i parë.

Shikoni videon për të mësuar detajet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!