Kylie Jenner do të “plasë” nga inati, për këtë që i bëri ish i dashuri (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kylie Jenner do të “plasë” nga inati, për këtë që i bëri ish i dashuri (Foto)

20:10 | 21 Prill 2017

Kylie Jenner me siguri se nuk do të ndihet aspak mirë kur do të sheh ish të dashurin e saj, reperin Tygga në përqafim të femrës së tij të re.

Pak javë pas ndarjes, Tygga e ka lënë prapa të kaluarën duke nisur lidhjen me një bukuroshe që në shikim të parë duket se ka ngjashmëri fizike me Kylie Jenner.

Ata janë parë tejet të lumtur në takimet e para, gjë të cilën mund ta shihni edhe ju në fotografitë e mëposhtëme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri