Lajm shumë i keq për Real Madridin! - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Lajm shumë i keq për Real Madridin!

09:11 | 21 Prill 2017

Real Madrid rrezikon shumë në shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid pret kundërshtarin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

UEFA do ta tërheq shortin sot nga ora 12:00. E së bashku me “Los Blancos” në garë janë Juventus, Atletico Madrid e Monaco, përcjell lajmi.

Por, Real Madrid nuk dëshiron që të takohet me Juventusin e Atletico Maridin duke qenë se janë skuadra që i kanë krijuar shumë telashe në vitet e shkuara në ballafaqimet e tyre.

LEXO PO ASHTU:  Kaka ka të dashurën me të pasmet më seksi në Brazil (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...