LAJMI I FUNDIT: Ka ndërruar jetë politikani i njohur shqiptar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

LAJMI I FUNDIT: Ka ndërruar jetë politikani i njohur shqiptar

22:02 | 19 Qershor 2018

Para pak ditësh ka ndërruar jetë një figurë e politikës shqiptare po ashtu, Perikli Dhales.

Miq të tij kanë njoftuar në rrjetet sociale se Dhales vdiq pas pas nje semundje te rende dhe teper akute.

Varrim i tij është bërë të enjtën varrezat e Tufines. Ngushellime te sinqerta bashkeshortes se tij Donika dhe dy djemve Frenklit & Hertit! Te qofte dheu i lehte e u prehsh ne paqe, Pere!”

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!