Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi vijnë sërish në bashkëpunim, kësaj radhe sjellin “Pablo”…(VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi vijnë sërish në bashkëpunim, kësaj radhe sjellin “Pablo”…(VIDEO)

19:00 | 20 Prill 2017

Reperët e njohur të labelit “RedBox Entertainment” Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi sollën bashkëpunimin e tyre të parë vitin e kaluar, këngën “Messi”, një remiks të këngës së famshme të reperit të njohur Dappy.

Ndërkohë, këtë herë ata vijnë sërish në bashkëpunim, në një këngë me titull “Pablo”, një remiks i Lock Hoh.

Kënga është remiksuar nga producenti Big Bang Beats në studion “RedBox”, ndërsa tekstin e kanë shkruar vet reperët.

“Pablo” është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Samanta Karavello