LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

11:51 | 21 Prill 2017

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid presin shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve.

Dhe, UEFA ka sqaruar të gjitha detajet e shortit të sotëm që do të fillojë nga ora 12:00.

Asnjëra nga skuadrat – përfshirë ato nga i njëjti shtet – nuk e kanë të ndalur të takohen mes vete, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ekipi që tërhiqet i pari do ta zhvillojë ndeshjen e parë në shtëpi.

Kliko mbi linkun: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/draws/round=2000786/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!