Liverpooli e humbet ndeshjen e parë ndaj Southamptonit në “EFL Cup” (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Liverpooli e humbet ndeshjen e parë ndaj Southamptonit në “EFL Cup” (Video)

22:39 | 11 Janar 2017

Skuadra e Southamptonit ka bërë një hap të madh drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi Redmond në pjesën e parë.

Kujtojmë se Liverpool ende ka mundësi që të kaloi në finale, kur pas dy javësh do të luaj ndaj Southamptonit në Anffield Road.


Na34464634 by enjoylivehdi

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!