Liverpooli e transferon “Cristiano Ronaldon” gjerman – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Liverpooli e transferon “Cristiano Ronaldon” gjerman

22:00 | 11 Janar 2017

Skuadra angleze dëshiron me ngulm transferimin e sulmuesi gjerman që po cilësohet si “Cristiano Ronaldo” i ri, ku ka arritur që të marr gjithë vëmendjen e Jurgen Kloppit, transmeton ORAinfo.

Brandt ka një klauzolë me Bayern Leverkusenin, ku Liverpoolit i duhet që të paguaj 20 milionë euro për transferimin e tij.

Kjo shumë nuk është e lartë për skuadrën angleze, pasi Brandt po cilësohet si sulmuesi me të ardhmen më të ndritur në Gjermani./ORAinfo/

julian-brandt

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!