Lladrovci takon BIK-un e Drenasit - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Lladrovci takon BIK-un e Drenasit

16:37 | 11 Janar 2017

Ramiz Lladrovci, kryetari i ri i Komunës së Drenasit, është takuar me krerët e Bashkësisë Islame në Drenas, me të cilët ka diskutuar çështjet me interes për qytetarët e kësaj komune.

Siç njofton zyra për media e Komunës, Lladrovci ka falënderuar përfaqësuesit e Bashkësisë Islame për vizitën dhe ka shprehur përkushtimin e tij për të bashkëpunuar mes Komunës dhe Bashkësisë Islame për fuqizimin dhe rolin e këtij institucioni për të ruajtur bashkëjetesën e secilit qytetar Drenasit.

LEXO PO ASHTU:  Basha: Qeveria jonë të bëjë më shumë për Kosovën
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera