Luka Modric e ‘bombardon’ Argjentinën dhe Leo Messin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Luka Modric e ‘bombardon’ Argjentinën dhe Leo Messin

21:44 | 21 Qershor 2018

Kroacia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Argjentinës.

Golin e ka realizuar Luka Modric në minutën e 80′.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!