Makelele rikthehet në futbollin anglez – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Makelele rikthehet në futbollin anglez

18:13 | 11 Janar 2017

43-vjeçari ka nënshkruar kontratë me klubin e Premier Ligës deri në fund të sezonit, duke u bashkuar me trajnerin Paul Clement, me të cilin ishin bashkë edhe te Chelsea e te PSG.

Ish-futbollisti i Real Madridit, Chelseat dhe PSG-së është asistent dhe do të debutojë në xhiron e ardhshme të Premier Ligës.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!