Manchester City po akuzohet për anti-doping - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Manchester City po akuzohet për anti-doping

19:00 | 11 Janar 2017

Skuadra angleze po akuzohet ashpër se lojtarët e saj janë duke përdorur substanca të ndaluar në futboll ku është bërë edhe testi i anti-dopinugut, ku disa lojtarë kanë rezultuar pozitiv, transmeton ORAinfo.

Manchester City nuk ka edhe shumë kohë, pasi deri me 19 janar do të ketë shansin që të përgjigjet ndaj këtyre akuzave që i pohon Asociacioni i futbollit anglez.

Skuadra e Pep Gurdiolas, siç e parashikon pika 14 (D), mund t’i hiqen edhe pikë, ku do t’i pamundësonte të futej edhe në top katërshe./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Zbulohet anëtari i Cityt që u konfrontua me Messin
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...