Messi e kalon Barcelonën në çerekfinale (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Messi e kalon Barcelonën në çerekfinale (Video)

23:09 | 11 Janar 2017

Skuadra e Luis Enriques ka kaluar në çerekfinale të Copa del Rey, duke mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.

Katalunasit tutje kaluan me rezultat të përgjithshëm 4:3, pasi ndeshjen e parë kishte përfunduar 2:1 për baskët.

Golat për Barcelonë në këtë ndeshje i shënuan treshja e sulmit, Luis Suarez, Neymar dhe Leo Messi, ndërsa për mysafirët shënoi Saborit.


Lionel Messi Goal 3-1 Barcelona vs Athletico… by enjoylivehdi


N346436 by enjoylivehdi


Enric Saborit Goal 2-1 Barcelona vs Athletico… by enjoylivehdi


Luis Suarez Goal 1-0 Barcelona vs Athletico Bilbao by enjoylivehdi

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!