Messi e shënon golin e tretë për Barcelonan (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Messi e shënon golin e tretë për Barcelonan (Video)

22:55 | 11 Janar 2017

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

 

LEXO PO ASHTU:  Më thuaj skuadrën që bën tifo, të tregoj makinën që i shkon (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...