Messin nuk e keni parë asnjëherë në këtë gjendje, shikoni si reagoi gjatë golave të pësuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Messin nuk e keni parë asnjëherë në këtë gjendje, shikoni si reagoi gjatë golave të pësuar

11:20 | 22 Qershor 2018

Argjentina pësoi një humbje dramatike mbrëmjen e djeshme kundër Kroacisë me një rezultatë të thellë 0-3.

Kroatët arritin të markonin mirë Messin duke bërë që ai të mos jap asgjë në këtë ndeshje.

Por si i përjetoi Messi, trajneri Sampaoli e Higuain shënimin e golave nga Kroacia? Një video është bërë virale në “Youtube”, ku tregon më së miri vuajtjet e yllit të Barcelonës.

Messi mbi të gjitha, mllefin e tij e tregoi në minutat e fundit të ndeshjes teksa reagoi ashpër ndaj mbrojtësit kroat Strinic pas një ndërhyrje nga ky i fundit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!