Milaim Zeka e zbulon skenarin e ndalimit të Ramush Haradinajt: Dikush nga Prishtina “shpiunoi” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Milaim Zeka e zbulon skenarin e ndalimit të Ramush Haradinajt: Dikush nga Prishtina “shpiunoi”

22:31 | 11 Janar 2017

‘’Para se me ateru aeroplani, sipas shërbimeve dhe informacioneve që I kemi nga Brukseli, dikush nga Prishtina ka telefonuar në aeroportin e Baselit ku thuhet se një njeri tepër i rrezikshëm është duke zbritur në territorin tuaj’’, ka deklaruar Zeka për Parrotlla.

Sipas Zekës, kjo telefonatë ka ndikuar deri tek devijimi i aeroplanit sic e ka quajtur ai, pasi Haradinaj me familje kanë pritur që të zbrisnin në territorin e Zvicrës.

Haradinaj ishte arrestuar të mërkurën e javës së kaluar, sipas një urdhër-arresti të Serbisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!