Milan kërkon tre yje të Realit - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Milan kërkon tre yje të Realit

23:22 | 20 Mars 2017

Milan është duke kërkuar që të përforcohet me tre futbollistë të Real Madridit.

Skuadra e Milanit është gati që të shpenzojë miliona euro në transferimin e lojtarëve të rinj, të cilët do të ndihmonin skuadrën të kthehet në krye të futbollit evropian.

Sipas Calciomercato, Milan kërkon të transferojë tre futbollistë të Real Madridit.

Bëhet fjalë për Alaro Moratan, Isco Alcarcon dhe Mateo Kovacic, të cilët po luajnë shumë pak nën drejtimin e Zidane.

LEXO PO ASHTU:  S'do ta besoni shifrën e frikshme që paguhet në Angli për të transmetuar Championsin
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...