Milan – Ronaldo, lajm ‘bombë’ nga Italia (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Milan – Ronaldo, lajm ‘bombë’ nga Italia (FOTO)

16:44 | 17 Qershor 2017

Milani është duke menduar që t’i ofrojnë Gigio Donnarumman Real Madridit, në mënyrë që ata të marrin Cristiano Ronaldon.

Ylli portugez është duke e kërkuara largimin nga Spanja, andaj drejtori i rosonerëve, Massimiliano Mirabelli ka thënë se janë të gatshëm që të shkëmbejnë lojtarët.

“Nëse Real Madrid e do Gigio Donnarumman, atëherë në jemi të gatshëm që të bisedojmë me presidentin Florentino Perez për Ronaldon dhe të shkëmbejmë lojtarët”, ka thënë Mirabelli për “Corriere dello Sport”, transmeton ORAinfo.

“Ne deshëm që ta bënim Gigion simbol të klubit dhe ai i kishte të gjitha mundësitë, por ai vendosi ndryshe dhe ne do ta respektojmë atë vendim në vitin 2018”, ka shtuar drejtori i Milanit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!