“Milicija” e Serbisë alarmon Policinë e Kosovës (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

“Milicija” e Serbisë alarmon Policinë e Kosovës (Video)

22:06 | 11 Janar 2017

Andaj, të martën pati një ndërhyrje në Graçanicë, kur një tjetër makinë u paraqit rrugëve me një mbishkrim të së kaluarës.

Për më tepër, serbi, G.S, që kishte ngarë automjetin “Lada Niva” me mbishkrimin “Milicija”, nxiti reagim, kur në Facebook, postoi fotografi me porosinë “Konkurrenca”, por të cilën e kishte larguar më pas, njofton Klan Kosova.

Por, rasti që nxiti edhe reagimin e policisë, doli të jetë vetëm një improvizim filmik.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!