Model të tillë bikinesh, nuk keni parë asnjëherë (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Model të tillë bikinesh, nuk keni parë asnjëherë (Foto)

14:58 | 20 Prill 2017

Të modeluara nga një zeshkane e mrekullueshme, këto bikini kanë një dizajn të arit që mezi i mbulon pjesët intim të një femre, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Këto bikini nuk kanë mbulim në pjesët e barkut, vetëm në pjesët intime dhe një pjesë të qafës.

Këto bikini duket se nuk i kanë pëlqyer shumë femrave, madje edhe kanë pyetur se çfarë janë këto, sepse ishin habitur nga dizajni i tyre.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!