Modelja shqiptare në vëmedje të mediave greke: E pamundur ti afrohesh prej të dashurit…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Modelja shqiptare në vëmedje të mediave greke: E pamundur ti afrohesh prej të dashurit…(FOTO)

22:46 | 20 Prill 2017

Kohët e fundit modelja seksi Kristin Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të udhëtimeve të saj luksoze dhe të dashurit të saj.

Megjithatë duket se jeta e saj luksoze dhe udhëtimi më i fundit në ishullin e Mikonos nuk ka kaluar pa u vënë re nga edhe nga mediat greke. Ka qenë vetëm Prengaj,e  cila në rrjete sociale ka publikuar foto nga ky artikull i shkruar për të ku thuhej se bukuroshja kishte çmendur ishullin me format e saj.

“Prengaj u shfaq me rroba banje sensuale në Ditën e Pashkëve dhe çmendi të gjithë meshkujt, por askush nuk mund t’i afrohej pasi ishte me të dashurin e saj. Më pas çifti është larguar me motor uji,”-shkruajnë mediat greke. Duket se këto komente i kanë pëlqyer modeles shqiptare.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Rita Ora