Momente kaq qesharake veç fëmijët dinë të krijojnë, shikoni (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Momente kaq qesharake veç fëmijët dinë të krijojnë, shikoni (Foto)

21:19 | 21 Prill 2017

Fëmijët gjithmonë arrin të na bëjnë të qeshim me sjelljet dhe gjërat që ata bëjnë, transmeton arbresh.info.

Ata as për një sekondë të vetëm nuk mendojnë për pasojat e atyre gjërave që bëjnë ose se sa qesharak duken.
E fotot më poshtë e dëshmojnë këtë më së miri.
Shikoni këta fëmijë të cilët janë shumë të ëmbël.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!