Momenti kur autobusi godet shtëpinë e Cecës (VIDEO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Momenti kur autobusi godet shtëpinë e Cecës (VIDEO)

08:23 | 12 Janar 2017

Mbrëmë, rreth orës 23, autobusi goditi shtëpinë e këngëtares serve Svetlana Raznatovic Ceca.

Autobusi i cili dje në mbrëmje rrëshqiti në shtëpinë e Cecës në mënyrë të pakontrolluar nëpër rrugë, e gjitha është regjistruar nga kamerat e sigurisë, transmeton TetovaSot.

Sipas mediave lokale serbe, nuk ka të lënduar, por vetëm se janë shkaktuar dëme të mëdha materiale.

LEXO PO ASHTU:  Ja kujt ia shprehë dashurinë Dafina Zeqiri...(FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera