Momenti kur hajnat vjedhin një dyqan në Ferizaj (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Momenti kur hajnat vjedhin një dyqan në Ferizaj (Foto)

14:13 | 07 Janar 2017

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në qytetin e Ferizajit ka ndodhur një vjedhje në një dyqan të akesesorëve. Kamerat e sigurisë të vendosura në dyqan kanë kapur momentin kur hajnat futen brenda për të kryer vjedhjen.

Këto pamje të kamerës së sigurisë kanë arritur në redaksinë e Klan Kosovës derisa bëhet e ditur se shuma e gjësendeve të vjedhura është 55 mijë euro.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke kryer hetimet lidhur me këtë vjedhje.

LEXO PO ASHTU:  Vdes i burgosuri në burgun e Dubravës
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...