Momenti kur kapet nga policia “i forti” i Tiranës, i dënuar për vrasje (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Momenti kur kapet nga policia “i forti” i Tiranës, i dënuar për vrasje (Video)

19:54 | 11 Janar 2017

Një 28 vjeçar, i shpallur në kërkim dhe i dënuar me 12 vite burgim, është arrestuar ditën e sotme nga policia. Në pranga ka rënë Herger Çitaku, 28 vjeç, banues në Tiranë.

Sipas policisë, arrestimi i tij ka ardhur pasi më datë 05.12.2016 Gjykata e Apelit Tiranë, e ka dënuar me 12 vite burg, për veprat penale “Vrasja me dashje për shkak të cilësive të veçanta të viktimës” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”.

 

LEXO PO ASHTU:  Një i arrestuar në Prishtinë për keqpërdorim të detyrës zyrtare
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...